Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

www.schwarzenegger.cz

 AKTUALITY

 FOTOGALERIE

 WALLPAPERS

 SOUNDTRACK

 TRAILERY

 TVŮRCI

 TRŽBY

 PŘÍBĚH

 RECENZE

 PLAKÁTY

 PREMIÉRY

 KALENDÁŘ

 VIDEOHRA

 DVD

 TERMINÁTOR

 TERMINÁTOR 2

 T2-3D

 DISKUZNÍ KLUB

 ODKAZY

AKTUALITY

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


OFICIÁLNÍ STRÁNKY TERMINATOR3.COM

19.11.2002 - Společnosti Warner Bros. a Columbia Pictures spustily plnou verzi stránek Terminator3.com. Naleznete zde základní informace o filmu, tvůrcích, fotogalerii, několik pozadí do Windows, chystají se spořiče obrazovky a skiny do WinAmpu. Pokud se zaregistrujete, budete mít časem přístup k dalším exkluzivním materiálům.


ARNOLD POSKYTL PRVNÍ ROZHOVORY O T3

14.11.2002 - Při návštěvě v Německu poskytl Arnold TV Spielfilm a německé Cinemě rozhovory týkající se T3. Kromě obvyklé chvály a dušování, že diváci nebudou zklamáni, slibuje akční sekvence, které jsme doposud neviděli. Velkou zásluhu na tom prý bude mít T-X (Kristanna Loken). Její všeničící plazmové zbraně nadělají spoustu nepořádku.


AUKCE NÁKLAĎÁKU Z TERMINÁTORA 3

11.11.2002 - Chcete si koupit náklaďák, který byl použitý při natáčení Terminátora 3 a máte pár přebytečných tisícovek dolarů navíc? Pak se můžete zúčastnit aukce na serveru eBay. Náklaďák se prý vyskytoval v několika scénách a měl by se dostat i do závěrečného sestřihu, protože jedna ze scén byla důležitá pro děj filmu.


NOVÝ TRAILER PŘED PÁNEM PRSTENŮ

4.11.2002 - Dlouho očekávaný trailer k T3 uvede společnost Warner Bros. 18. prosince. Původně se hovořilo o tom, že bude uveden již 15. listopadu před pokračováním Harryho Pottera. Vzhledem k tomu, že prý trailer bude drsný, je premiéra posunuta až před Pána prstenů: Dvě věže, který je v USA distribuován s rattingem přístupnosti R.


TERMINATRIX PŘICHÁZÍ

24.9.2002 - Natáčení T3 skončilo nejsložitějším a nejžhavějším okamžikem celého filmu - scénou příchodu T-X. Jak známo, hosté z budoucnosti přicházejí nazí a šaty si musí obstarat. A protože ve třetím díle hraje zlou T-X Kristanna Loken a spousta šmíráků by si ji ráda omrkla zadarmo, uzavřel štáb pro natáčení této scény raději celou jednu ulici.


NATÁČENÍ TERMINÁTORA 3 SKONČILO

13.9.2002 - Po téměř pěti měsících skončilo v pátek 6. září natáčení T3. "Natáčení proběhlo bez větších potíží a skončilo přesně podle stanoveného plánu," prohlásil po jeho skončení režisér Jonathan Mostow. V souvislosti s koncem natáčení uvolnila distribuční společnost Warner Bros. druhou oficiální fotografii Terminátora.


TERMINÁTOR 3: VZPOURA STROJŮ

9.9.2002 - Pod tímto názvem uvede distribuční společnost Falcon do českých kin třetí pokračování Terminátora. Česká premiéra bude 7. srpna 2003, tedy pouhých 36 dní po americké. Zatímco americkou distribuci T3 má na starosti Warner Bros., celosvětovou distribuci zajišťuje Columbia Pictures, se kterou má Falcon exkluzivní smlouvu.


FOTOGALERIE

30.7.2002 - Natáčení třetího Terminátora je v plném proudu, a tak se na internetu objevila celá řada fotografií. Zatímco oficiální fotografie je zatím pouze jedna (na našich stránkách - tehdy ještě arnold.quovadis.cz - jsme ji uveřejnili počátkem května), neoficiálních snímků od fanoušků (a zřejmě i členů štábu) se objevilo mnohem více.


TEASER TRAILER

4.7.2002 - Společnost Warner Bros. uvedla první teaser trailer k filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů. V amerických kinech je exkluzivně promítán před filmem Muži v černém 2 (zda tomu tak bude i v České republice, kde má MIB II premiéru 17.07. zatím není známo). Teaser ve formátu QuickTime si může prohlédnout zde.


novější

starší

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Terminátor 3: Vzpoura strojů (Terminator 3: Rise of the Machines). Ochranné známky Terminator 3 a T3 jsou majetkem Intermedia & C-2 Pictures. Použité fotografie, texty, audiovizuální ukázky a další zde uveřejněné části mohou být zatíženy autorským právem. Realizace © 2003-2009 Lukáš Sýkora. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line