Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

www.schwarzenegger.cz

 AKTUALITY

 FOTOGALERIE

 WALLPAPERS

 SOUNDTRACK

 TRAILERY

 TVŮRCI

 TRŽBY

 PŘÍBĚH

 RECENZE

 PLAKÁTY

 PREMIÉRY

 KALENDÁŘ

 VIDEOHRA

 DVD

 TERMINÁTOR

 TERMINÁTOR 2

 T2-3D

 DISKUZNÍ KLUB

 ODKAZY

AKTUALITY

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


MARK HICKS JAKO DETEKTIV MARTINEZ

30.06.02 - Jsou známy další podrobnosti o obsazení rolí ve filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů. Známý hollywoodský kaskadér, dubler (zaskakoval za Chrise Tuckera ve filmech Křižovatka smrti 1+2) a příležitostný herec Mark Hicks (Batman navždy) bude hrát postavu detektiva Martineze.


CLAIRE DANES NAHRADILA SOPHII BUSH

Claire Danes nahradila Sophii Bush v jedné z hlavních rolí T3. Hraje přítelkyni Johna Connora Kate. „Bylo to obtížné rozhodnutí,“ říká režisér Mostow „Sophia je talentovaná a charismatická herečka, nicméně po shlédnutí několika denních prací jsme si uvědomili, že je pro požadovanou roli příliš mladá.“ Claire Danes začíná natáčet  12. května.


PRVNÍ FOTOGRAFIE Z NATÁČENÍ

Arnold is back! Server TheArnoldFans.com přinesl první exkluzivní fotografii z natáčení Terminátora 3. Na snímku je Arnold Schwarzenegger v roli cyborga T-800 v typickém koženém obleku. Natáčení T3 začalo v Los Angeles 15. dubna pod vedením režiséra Jonathana Mostowa. Za zopakování své nejslavnější role získá Arnold honorář 30 mil. $.


NICK STAHL BUDE HRÁT JOHNA CONNORA

Server Variety.com oznámil, že role Johna Connora ve filmu Terminátor 3: Rise of the Machines je konečně obsazena. Novým Johnem Connorem se stane třiadvacetiletý Nick Stahl (Tenká červená linie). Edward Furlong (John Connor v Terminátor 2: Den zúčtování) si tedy svou roli definitivně nezopakuje. Stránku Nicka Stahla naleznete zde.


STAN WINSTON SE BUDE PODÍLET NA SPECIÁLNÍCH EFEKTECH

Stan Winston bude opět dělat triky k novému dílu Terminátora! Za Terminátora 2 dostal Oscara, takže jak režisér Jonathan Mostow, tak i producent Andy Vajna jsou velice rádi, že se ho podařilo získat. "Jsem hrozně rád, že budu mít možnost spolupracovat s takovou legendou, jakou je Stan Winston" dodává nadšeně Jonathan Mostow.


KRISTANNA LOKEN BUDE TERMINATRIX

Dvaadvacetiletá Kristanna Loken bude hrát terminátorku s kódovým označením T-X. "Umí ovládat stroje, umí nepozorovaně mizet a celkově bude mnohem sofistikovanější než T-800 nebo T-1000," prozradil o jejích schopnostech Arnold Schwarzenegger. Kristannu Loken jste mohli vidět v seriálech Mortal Kombat a Pensacola: Zlatá křídla.


ARNOLD POTVRZUJE - BUDU ŘÍKAT "I'LL BE BACK"

"Ať se objevím v kterékoliv části světa, ať natočím jakýkoliv film, lidé mi pokládají stále stejnou otázku: ‚Kdy natočíš dalšího Terminátora? Musíš přece natočit ještě jedno pokračování. Prosím, Arnolde, natoč dalšího Terminátora...‘ Víc neprozradím, než to, že moje postava bude opět říkat 'I'll be back' a 'Hasta la vista baby'."


novější

 

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Terminátor 3: Vzpoura strojů (Terminator 3: Rise of the Machines). Ochranné známky Terminator 3 a T3 jsou majetkem Intermedia & C-2 Pictures. Použité fotografie, texty, audiovizuální ukázky a další zde uveřejněné části mohou být zatíženy autorským právem. Realizace © 2003-2009 Lukáš Sýkora. Jste návštěvníkem od 1.9.2003. On-line